Değerli müşteri ve iş ortaklarımızın dikkatine!

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti veren Şirketimiz bu kapsamda gerçekleştireceği yapım, mal ve hizmet alımlarıyla varlık ve hizmet satış süreçlerini kendi bünyesindeki Satınalma ve Sözleşmeler Müdürlüğü tarafından yürütmektedir.

Şirketimiz ‘EPDK Satınalma Usul ve Esasları’ çerçevesinde ihalelerini gerçekleştirmekte ve bu süreçlerde iletişim kayıtlı elektronik posta adresleri üzerinden sağlanmaktadır. Doğrudan temin, satınalmalar da ise yine Şirketimiz kurumsal e-posta adreslerinden iletişim kurulmaktadır.

EPDK Satınalma Usul ve Esasları ile tedarikçi prosedürlerimiz web sayfamızda yayınlanmış olup, cedas.com.tr web adresini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu kapsamda Şirketimizin veya Yöneticilerimizin adını kullanarak herhangi bir ticari girişimde bulunmaya çalışan ‘dolandırıcılara’ itibar etmemenizi ve resmi iletişim kanallarından Şirketimizle irtibata geçmenizi mağduriyet yaşamamanız bakımından bilhassa hatırlatmak isteriz.

İş bu duyuru son günlerde artan dolandırıcılık olayları üzerine, Tüketicilerimizin mağdur olmamaları amacıyla yapılmıştır.
Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2022 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node04 27.05.2022 06:42:58