Bizden Haberler

 2021
Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Yüksek Gerilim Sistemleri Dalı’nda öğrenim gören Enerjinin Yıldızları, alınan son kararlar çerçevesinde “yüz yüze eğitime” geçti. Haftanın iki günü maske, mesafe, hijyen kuralları çerçevesinde eğitim alan yıldızlar, haftanın üç günü de ÇEDAŞ’ta staj
Yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle -15 dereceye kadar inen hava şartlarında, kesintisiz enerji sağlama peşinde koşan ÇEDAŞ’ın Enerji TİM’leri, Sivas’ın İmralı İlçesi’ne bağlı Karaçayır Köyü Mevki’nde yaşanan enerji sıkıntısını gidermek için paletli kar araçları ile arıza noktasına hızla müdahale
ÇEDAŞ’ın Enerji Tim’leri zorlu kış şartlarında elektrik arızalarına müdahale ederken olumsuz hava şartları nedeniyle doğada yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanlarına da enerji oldu. Sivas’ın Kangal İlçesi’ne bağlı bir köyde elektrik arızasını gideren ‘Enerji Tim’leri, bu bölgede sık sık görülen d
Hizmet bölgesinde yerel yönetimlerin katkılarına büyük önem veren ÇEDAŞ; Sivas merkez mahalle muhtarlarını ağırladı. ÇEDAŞ’ın 2020 yılı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda şirketin 2021 yılı yatırım planlamaları ile ilgili de muhtarlara bilgilendirme yapıldı.
Elektrik dağıtım sektörünün yetişmiş çalışan ihtiyacına çözüm üretmek için başlatılan Enerjinin Yıldızları Projesi’nin ilk mezunları iş hayatına adım attı. Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yüksek Gerilim Sistemleri Dalı’ndan mezun olan, başarılı beş öğrenci ÇEDAŞ’ta iş başı yaptı.
 2020
ÇEDAŞ, Kovid-19 pandemisine rağmen yılın ilk yarısında Sivas, Tokat ve Yozgat’ta şebekenin yüzde 15’inin bakımını yaparken normalleşme ile birlikte çalışmalarına hız verdi.
ÇEDAŞ, pandemi döneminde kan stoklarında azalma olan Kızılay’a kan ve kök hücre bağışında bulunarak destek oldu.
Yozgat’ta ayağına dolaşan misina ipi yüzünden elektrik direği üzerindeki yuvasında mahsur kalan leylek, ÇEDAŞ bakım ekipleri tarafından kurtarılarak tekrar doğaya bırakıldı.
Sivas Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Platformu 2. Toplantısı’nın açılışında konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım, “Sivas İK Platformu’nun iş yaşamına rehber olacağına inanıyorum” dedi.
ÇEDAŞ Enerji Tim’leri, Sivas ve Yozgat’ta iki gündür devam eden yoğun kar yağışında kesintisiz enerji için gece gündüz sahada görev yapıyor. Yer yer 1 metreyi bulan kar altında, gece geç saatlerde kar ve karanlıkla mücadele eden Enerji Tim’leri zorlu arazi koşullarında arızalı nakil hatlarına ulaşar
Sivas’ın Gürün ve İmralı ilçelerinde şiddetli fırtına ve kar yağışı nedeniyle nakil hatlarında oluşan buz yükü arızalarına karşı ÇEDAŞ’ın ekipleri 7/24 sahada. Ekipler buz tutan teller nedeniyle oluşan arızaları kısa sürede gidererek, vatandaşların enerjisiz kalmaması için yoğun çaba sarf ediyor.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 1 milyondan fazla aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ’ın ‘Enerji Timleri’ olumsuz hava koşullarının etkili olduğu kış mevsiminde kaliteli ve kesintisiz enerji için 7/24 çalışıyor.
 2019
ÇEDAŞ; Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Teknolojileri Alanı Yüksek Gerilim Dalı öğrencilerine, suyun gücünün elektriğe dönüşünü Gümüşhane’de kurulu olan Akköy II HES ve Doğankent HES’te anlattı.
Kesintisiz enerji için yatırımlarına devam eden ÇEDAŞ, Tokat’ta muhtarlar ile bir araya geldi. Toplantıda yapılan yatırımlar hakkında bilgi verildi ve ildeki elektrik sorunları ele alındı.
Kesintisiz enerji için yatırımlarına devam eden ÇEDAŞ, bu sırada yapılması gereken planlı kesintileri müşterilerine SMS yolu ile bildiriyor. Bölge, tarih ve süre bilgileri kesintiden etkilenecek abonelere SMS yolu ile gönderiliyor.
ÇEDAŞ tarafından düzenlenen ve şirket personel çocuklarının katıldığı ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu resim yarışmasında dereceye giren yarışmacılara ödülleri, yapılan törenle takdim edildi.
ÇEDAŞ tarafından ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programları kapsamında, Sivas, Tokat ve Yozgat’ta görevli kurum personelleri ve şehit aileleri bir araya geldi.
ÇEDAŞ’ta saha personeli olarak göreve başlayacak 13 personel, CK Akademi tarafından düzenlenen ‘Teknik Okul Programı’nın ilk modülü olan ‘Sahada İlk Adım’ eğitimini başarı ile tamamladı. 1 ay süren teorik ve uygulamalı eğitimin ardından sahaya çıkmaya hazır hale gelen yeni personele sertifikaları ÇE
ÇEDAŞ uzmanları, 4-10 Mayıs İSG Haftası dolayısıyla Sivas, Tokat ve Yozgat’ta üniversite ve meslek liselerindeki öğrencilere iş sağlığı ve güvenliği konusunda bir dizi konferans verdi. 350’den fazla öğrenciye ulaşılan konferanslarda İSG önlemleri ile kazaların yüzde 98, meslek hastalıklarının ise y
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 980 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), küresel iklim değişikliğiyle ilgili farkındalık yaratmak adına bu yıl da ‘Dünya Saati’ne destek verdi.
31 Mart yerel seçimlerinde kesintisiz enerji için günlerce öncesinden hazırlıklarını tamamlayan ÇEDAŞ, 656 personeli ile 7/24 sahadaydı. 3 il, 40 ilçede görev yapan ÇEDAŞ enerji arz güvenliği için hizmet bölgesindeki mülki ve idari birimler ile koordineli çalıştı.
Elektrik dağıtım sektöründe teknolojiye yaptığı yatırımlarla dijital devrim yolunda önemli adımlar atan Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. ( ÇEDAŞ) kesintilere anlık müdahale ediyor. Uzaktan kontrol ve izleme merkezi (SCADA) ile Dağıtım Yönetim Sistemi (DMS) sayesinde abonelerden arıza bildirimi ve ihba
ÇEDAŞ, itfaiye çalışanlarına elektrik kaynaklı yangınlara müdahale konusunda eğitim verdi. ÇEDAŞ Proje Tesis Müdürü Özgür Çelik tarafından verilen eğitimlerde personelin söz konusu yangınlarda nelere dikkat etmesi gerektiği vurgulandı.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ÇEDAŞ, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda 180 bin armatürün taramasını yapan ÇEDAŞ ekipleri, 2019 itibariyle 2 bin 449 armatürün bakım ve onarımını yaptı.
Hizmet bölgesinde kesintisiz enerji için 7/24 çalışan ÇEDAŞ’ın çağrı merkezine ayda 57 binden fazla çağrı geliyor. Çağrı karşılama oranı yüzde 97,60’larda olan ÇEDAŞ’ın ulaşılabilirlik oranı ise yüzde 99,93 seviyesinde.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta, 52 bin 789 kilometrekare alanda 950 binden fazla aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), saha personelinin bilgi birikimini yükseltmek ve sahada yaşanabilecek tüm senaryolara karşı hazırlıklı olmak adına Genel Müdürlük yerleşkesinde o
ÇEDAŞ, çocuklarda elektrik ile ilgili bir farkındalık yaratmak ve tehlikelere karşı bilinçli olmalarını sağlamak amacıyla okullarda ‘güvenli elektrik kullanımı’ eğitimi veriyor.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ artık geleneksel hale gelen yılın ‘en’lerini açıkladı. 2018 yılında bölgedeki elektrik tüketimi yüzde 0,7 gibi bir oranda düşerken yılın tüketim rekoru, sıcaklığın ve tarımsal sulamanın arttığı 6 Ağustos’ta yaşandı. Tüketimin dip yaptığı
Türkiye genelinde etkili olan sert hava şartları Sivas, Tokat ve Yozgat’ta da kendini gösterirken, bölgede elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ’ın saha personeli gece gündüz demeden çalışıyor. ÇEDAŞ’ın ‘enerji timleri’, elektrik nakil hatlarında oluşan arızalara anında müdahale ederek kesintisiz ene
İnsan hayatının temel ihtiyacı olan elektriğin ‘güvenli kullanımı’na dikkat çeken ÇEDAŞ, hizmet bölgesindeki elektrik tüketicilerine çağrı yaptı.
 2018
Sivas, Tokat ve Yozgat'taki 40 ilçe ve 55 beldede elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), abonelerine kaliteli ve kesintisiz elektrik sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Kış mevsiminin etkisini sert bir şekilde hissettirdiği Sivas'ta ÇEDAŞ ekiplerinden oluşan "Enerji Timleri", vatandaşlara kesintisiz enerji sunabilmek için zorlu arazi ve olumsuz hava koşullarında hizmete devam ediyor.
Elektrik dağıtım sektörünün yetişmiş eleman ihtiyacına çözüm üretebilmek adına başlatılan ‘Enerjinin Yıldızları Projesi’ çerçevesinde ÇEDAŞ’ın Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kurduğu ‘Yüksek Gerilim Laboratuvarı’nın resmi açılışı, törenle gerçekleştirildi.
ÇEDAŞ, yaklaşan kış mevsiminde de tüketicilerine daha kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermek için 2018 yılı planlı bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
2017 yılında başlamış olduğumuz Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Mükemmellik yolculuğunda başarımızı 5 yıldızla taçlandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 950 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.’de (ÇEDAŞ) Genel Müdürlük koltuğuna Niyazi Kıvılcım atandı.
ÇEDAŞ ile TES-İŞ Sendikası arasında 558 personeli kapsayan ikinci dönem toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Yaz aylarında artan elektrik tüketimini karşılamak için yatırım, bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayan ÇEDAŞ, Ramazan’ın başlaması ile birlikte planlı kesintileri de iptal etti.
5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri çerçevesinde Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ÇEDAŞ’a ‘En Çevreci Kurum’ ödülü verildi. Çevre Yönetim Sistemi Uygunluk Belgesi’ne sahip olan ÇEDAŞ, ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında her ay yaklaşık 200 kg atığı geri kazandırıyor.
Daha güvenli ve aydınlık sokaklar için 2017 yılında sokak aydınlatmalarına 12 milyon TL’lik yatırım yapan ÇEDAŞ; enerjinin daha verimli kullanılması amacıyla da Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 50 bin eski armatürü yeniledi.
ÇEDAŞ, 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında Sivas, Tokat ve Yozgat’taki öğrencilere eğitim seminerleri verdi.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Sivas Valisi Davut Gül’ün katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda şirketin projelerini ve hedeflerini anlattı. 2017-2023 yılları arasında Sivas, Tokat ve Yozgat kırsalına toplam 780 milyon liralık yatırım yapma hedefi olan ÇEDAŞ, 2017 yılını 133 milyon 580 bin T
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 950 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine aralıksız olarak devam ediyor. 2017 yılında 16 bin 880 saat iş sağlığı ve güvenliği eğitimi veren ÇEDAŞ, bu yıl eğitim süresini 17 bin 728 saate çıkaracak.
ÇEDAŞ ekipleri çalışmaları sırasında tespit ettikleri Yozgat’ta leylek yuvasının bulunduğu elektrik direğinde izolasyon çalışması yaparak tellere özel aparatlar yerleştirdi. Yapılan çalışma ile leyleklerin telef olması engellenirken kuş çarpılmaları sonucu yaşanan enerji kesintilerinin önüne geçilme
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunma hedefi ile yatırım, tesis ve Ar-Ge çalışmalarını sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), hayata geçirdiği sosyal sorumluluk ve gönüllük projeleri ile farkındalık oluşturmaya devam ediyor.
“Nükleer Enerji Santralleri enerji arz güvenliğimiz açısından büyük önem taşıyor”. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, TRT Radyo 1’in canlı yayın konuğu oldu. Ülkemizde enerji sektöründe yaşanan gelişmeler ve sorunların konuşulduğu programda ÇEDAŞ’ın yatırım ve çalışmaları da masaya yatırıldı.
Ulusal Enerji Verimliği Eylem Planı’na destek veren ÇEDAŞ, 2018’i ‘Enerji Tasarrufu Yılı’ ilan etti. ÇEDAŞ bu amaçla ilk adımı atarak, Sivas İl Mili Eğitim Müdürlüğü ve Sivas Belediyesi ile elektrik ve su tasarrufu konusunda farkındalığı artıracak etkinlikler düzenlenmesi amacıyla protokol imzaladı.
Hafta sonunda Sivas, Tokat ve Yozgat’ta etkili olan şiddetli rüzgar elektrik hatlarında sorunlara neden olurken alarm durumuna geçen ÇEDAŞ hızla devreye girdi. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 24-25 Mart tarihlerinde Sivas, Tokat ve Yozgat’ta toplam 113 elektrik direğinin devrildiğini, 277 ade
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta yaklaşık 950 bin aboneye kaliteli ve kesintisiz enerji arzı sağlayamak için yatırım, tesis ve Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren ÇEDAŞ, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için gerçekleştirilen “Dünya Saati” etkinliğine 51 işletme binasının ışıklarını söndü
ÇEDAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışanlarına karanfil hediye ederek kadın personelleri adına TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulundu.
ÇEDAŞ, Yıldızeli’ndeki mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinledi. ÇEDAŞ’ın 2017 yılı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda muhtarların 2018 yılı yatırım talepleri alındı. Toplantı sonrası muhtarlara ÇEDAŞ’ın çalışmalarına yaptıkları destek dolayıs
ÇEDAŞ, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi’ne elektrik dağıtım sektöründe destek olan ilk şirket olarak bir ilke daha imza attı. Sıfır Atık Projesiyle, kaynakların daha verimli kullanılmasını ve şir
ÇEDAŞ, kırsal bölgelerde ve dar sokaklardaki havai hatlarda yaşanan arıza, bakım ve onarım çalışmalarına daha hızlı müdahale edecek kendine özel araç ürettirdi. İmalatçı, üretici ve ÇEDAŞ’ın Ar-Ge merkezindeki çalışmalar sonucunda 4x4 çift kabin kamyonet üzerine 12 metre yüksekliğe sahip özel bir pl
Kış mevsiminde 7/24 sahada olan ÇEDAŞ’ın ‘Enerji Timleri’ adını verdiği arıza onarım bakım ekipleri, olumusz hava koşulları nedeniyle Tokat’taki enerji nakil hatlarında oluşan arızalara anında müdahale ederek kaliteli ve kesintisiz enerji için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
ÇEDAŞ’ın ‘Enerji Timleri’ adını verdiği Arıza Onarım Bakım (AOB) ekipleri Tokat’ta buz yükü nedeniyle oluşan arızalara zorlu kış şartlarına rağmen anında müdahale ederek kesintisiz enerji için 7/24 çalışıyor.
Elektrik dağıtım sektöründe Entegre Bilişim Sistemleri’ne geçişi ilk tamamlayan şirket olarak öne çıkan ÇEDAŞ, Oracle Enerji Zirvesi’nde ‘Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülünü’nün sahibi oldu.
Kış mevsiminde 7/24 sahada olan ÇEDAŞ’ın ‘Enerji Timleri’, kar yağışı sonrası enerji nakil hatlarında oluşan arızalara anında müdahale ederek kaliteli ve kesintisiz enerji için çalışmalarına devam ediyor. Fırtına ve kar yağışının etkisiyle oluşan arızalara, kapanan yollar nedeniyle ulaşmakta zorluk
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde oluşturulan "enerji timleri", müşterilerine kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunabilmek için kırsal bölgelerdeki zorlu kış şartlarında görev yapıyor. Kar nedeniyle araçların gidemediği yerlere paletli kar araçları ve kar motorlarıyla ulaşan ekipler, 15 il
2017 yılı elektrik dağıtım miktarı bir önceki yıla oranla %10,99 oranında büyüyen ÇEDAŞ, 2018 yılı yatırımlarında söz konusu artışı dikkate alarak paydaşlarıyla konuyu değerlendirdi. Bu doğrultuda TEİAŞ Bölge Müdürlüğü ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuldu ve yapılması planlanan çalışm
ÇEDAŞ 2017 yılında EPDK’nın Elektrik Dağıtım Şirketleri ile Görevli Tedarik Şirketleri Çağrı Merkezleri Hizmet Kalitesi Standartlarına İlişkin Usul ve Esaslar’da belirttiği hedef oranların üzerinde bir gerçekleşme sağlayarak çağrı merkezi süreçlerinde başarı sağladı.
ÇEDAŞ’ın rakamlarına göre 2017 yılında bölgede en yüksek elektrik tüketimi hava sıcaklığının zirve yaptığı 8 Ağustos günü yaşandı. Klima kullanımındaki artış ve tarımsal sulama, tüketimi rekora taşıdı. En düşük tüketim ise 12 Mart’ta gözlendi.
 2017
ÇEDAŞ, Turhal’daki mahalle ve köy muhtarları ile bir ayara geldi. ÇEDAŞ’ın 2017 yılı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda muhtarların 2018 yılı yatırım talepleri alındı. Toplantı sonrası ÇEDAŞ tarafından muhtarlara şirkete çalışmalarındaki destekleri dolayısıyla plaket takdim edildi.
Tokat’ta, Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) tarafından mahalle muhtarlarına törenle plaket takdim edildi.
Çamlıbel Elektrik Dağım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa kurumun paydaşlarına 2017 yılında yapılan çalışmaları ve 2018 yılında yapılması planlanan yatırımları anlattı.
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Yozgat Muhtarlar Derneği üyeleri ile bir araya gelerek kurumun yatırım ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa’yı ziyaret etti. Otyakmaz, Sivasspor’un yeni antrenman sahasındaki elektrik şebekelerinin devreye alınmasındaki destekleri dolayısıyla Akboğa’ya teşekkür etti.
Kış bastırmadan acil eylem planını devreye alan ÇEDAŞ, kış şartlarının ağır geçtiği 14 bölgede 60’a yakın kişiden oluşan özel ekip kurdu. 3’er kişiden oluşan ‘Enerji Timleri’nin yanı sıra 4 adet paletli kar aracı ve 3 kar motosikleti de bu bölgelerde konumlandırıldı.
ÇEDAŞ, 26. Kalite Kongresi’nde KalDer tarafından verilen ‘Avrupa Kalite Yönetim Vakfı Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız’ belgesi aldı. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Türkiye’de elektrik dağıtım şirketleri arasında bu belgeyi alan ilk şirket olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
ÇEDAŞ çalışanları Kızılay Sivas Şubesi’ne kan bağışı destek oldu. “Kan vermek hayat kurtarır” sloganından hareketle yola çıkan ÇEDAŞ çalışanları kent meydanında bulunan Kızılay standında kan bağışında bulundu.
ÇEDAŞ’ın göç güzergâhı üzerinde bulunan kuşların enerji nakil hatlarından zarar görmemesi için başlattığı sosyal sorumluluk projesi...
ÇEDAŞ, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Bölümü öğrencilerini misafir ederek öğrencilerin kariyer gelişimine katkıda bulunmak için şirket çalışmaları ve işleyişi hakkında bilgi verdi.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, görevine yeni atanan Sivas Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı ziyaret etti.
Kırsal bölgelerdeki müşterilerine daha kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunmak amacıyla...
ÇEDAŞ, Kamış köyünün 37 yıllık şebekesini yeniledi.
ÇEDAŞ, 2016 yılında başlattığı “Her Sokak Aydınlık” projesine 2017 yılında hız kesmeden devam ediyor.
ÇEDAŞ tarafından şirket çalışanları arasında motivasyonun artırılması ve takım ruhunun geliştirilmesi amacıyla düzenlenen futbol turnuvasının ikincisi, ÇEDAŞ Yozgat İl İşletme Müdürlüğü ve...
Hizmetlerinin odağına müşteri memnuniyetini koyan ÇEDAŞ, abonelerinin talep ve şikâyetlerine çok daha hızlı yanıt vermek amacıyla ‘Enerji Masası’ kurdu.
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa ve şirket yöneticileri, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Sivas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.
TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer ÇEDAŞ’ı ziyaret etti.
ÇEDAŞ tarafından başlatılan “Sağlınız Altın Değerinde” projesi kapsamında sigarayı bırakan şirket personeli çeyrek altınla ödüllendirilecek.
Elektriği Dağıtan Mesleklerin Belgelendirilmesi Projesi’ne katılan ÇEDAŞ’ın 38 personeli Mesleki Yeterlilik Belgesini alırken, ÇEDAŞ en başarılı elektrik dağıtım şirketi oldu. Proje kapsamında ÇEDAŞ personelinin yeterlilik belgesi almasıyla ilgili konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Tüket
ÇEDAŞ, geçtiğimiz yıllarda “Her Sokak Aydınlık” projesi ile başlatmış olduğu aydınlatma çalışmalarını 2017 yılında da sürdürerek, aydınlatma kapsamında 7 milyon 500 bin TL yatırım planlıyor.
ÇEDAŞ, müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtım hizmeti vermek için kış mevsiminde yapmış olduğu 2017 yatırım planı doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken, biten tesislerin devreye alınması çalışmaların aksatmadan gerçekleştiriyor. Arıza sayı ve sürelerinin azalmasının
ÇEDAŞ, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini belgelemek amacıyla KalDer tarafından yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne, İyi Niyet Bildirgesini imzalayarak dâhil oldu. ÇEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen imza törenine bazı kamu-kurum ve kuruluşlarının yetkilileri de katılarak ÇEDAŞ’a d
ÇEDAŞ, mükemmelliğin temel kavramlarını benimsemek ve hayata geçirmek amacıyla KalDer tarafından yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne dâhil oldu.
ÇEDAŞ yönetici ve çalışanları ile SİVDAK üyeleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesinde, 2 bin 552 metre yükseklikteki Yıldız Dağı’nın zirvesine yürüyüş düzenledi. Zirvede Türk bayrağı açılırken, demokrasi şehitleri anısına saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 2016-2017 sezonunda TFF 1. Lig’i şampiyon olarak tamamlayıp Spor Toto Süper Lig’e yükselen Sivasspor’u ziyaret etti. Ziyarette Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ile görüşen Akboğa, ÇEDAŞ olarak Sivassppor’a destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.
Özellikle enerji nakil hatlarındaki tellere konan göçmen kuşların ve diğer kuş türlerinin akıma kapılarak ölmeleri, nesli tükenme tehlikesi altında olan göçmen kuşlar başta olmak üzere diğer kuşlara zarar verirken bu ölümler sebebiyle oluşan elektrik arızaları ise elektrik kesintilerine neden olarak
Elektrikte tüketim rekorunun kırıldığı 3 Temmuz günü; Sivas, Tokat ve Yozgat’ta da geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 27,3’lük bir artış yaşandı. Bu yıl 3 Temmuz’un hafta başına gelmesi nedeniyle tüketim artışında sıcağın yanı sıra sanayi üretiminin de talebi etkili oldu. 7/24 kesintisiz enerji iç
Kent merkezindeki havai hatları yer altına alma çalışmalarına devam eden ÇEDAŞ, bu kapsamda Alibaba Mahallesi’ne 1 milyon 750 bin liralık yatırım yapacak.
ÇEDAŞ, yatırım ve tesis çalışmalarının yanı sıra paydaşları ile geliştirdiği iş birliği ve koordinasyon ile tüketici memnuniyetini üst seviyelere taşımayı hedefliyor.
ÇEDAŞ Yozgat İl İşletme Müdürlüğü tarafından ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programı kapsamında, kurum personelleri, şehit aileleri, muhtarlar ve basın mensupları bir araya geldi.
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. kurum personelleri ve paydaşları ile iftar yemeğinde bir araya gelerek Ramazan ayında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Düzenlenen iftar organizasyonuna Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği üyeleri de katıldı.
ÇEDAŞ tarafından ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programı kapsamında, Tokat İl İşletme Müdürlüğü’nde görevli kurum personelleri ve şehit aileleri bir araya geldi.
Tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtımı hizmeti sunmak için çalışmalarına devam eden ÇEDAŞ, S.S. Sivas Oto Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından 4 Eylül Sanayi Sitesi’ne yaptırılan işyerlerinin enerji altyapısını hazırlayarak esnafa destek olacak.
Tokat’ı etkisi altına alan 14 Mayıs’taki şiddetli fırtına bazı bölgelerde ağaçların yıkılması, çatıların uçmasına neden oldu.
ÇEDAŞ, TFF 1. Lig’den Süper Lig’e yükselme mücadelesi veren Sivasspor’un hafta sonu deplasmanda Adana Demirspor ile yapacağı karşılaşmayı izlemek isteyen şirket çalışanları için otobüs tahsis edecek.
ÇEDAŞ, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından düzenlenen 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması’nda Sivas BİLSEM’e malzeme desteği sağlayarak sponsor oldu.
ÇEDAŞ, 2017 yılı bakım ve onarım programı kapsamında, dünyanın en uzun paraleli kabul edilen Ekvator çizgisinin yarı uzunluğunda (20.000 km) enerji hattının bakım ve onarım çalışmasını yapacak.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 920 bin aboneye kaliteli ve kesintisiz enerji götüren ÇEDAŞ, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için gerçekleştirilen “Dünya Saati” etkinliğine 59 işletme binasının ışıklarını söndürerek destek verecek.
Elektrik tüketimleri demokrasi nöbetlerinde tavan yaptı
Enerjinin verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen ÇEDAŞ, ‘Tasarruf Ediyorum’ projesini başlattı.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 52 bin kilometrekare alanda, 920 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren ve 2016 yılını 100 milyon liralık yatırımla tamamlayan Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 2017’de 105 milyon liralık yatırıma imza atacak.
ÇEDAŞ Genel Müdürlüğü SCADA Ana Kontrol Merkezi üzerinden hava tahminlerini günlük takip etmekte ve yapılan uyarılara karşı tedbirini almakta. Hafta sonunun aşırı rüzgâr ve fırtınalı geçeceği bilgisinin alınmasıyla personel izinleri iptal edildi ve hafta sonu mesaisi başladı.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, dünkü fırtınada 168 elektrik direğinin devrildiğini ve 372 köyde elektrik kesintisi yaşandığı söyledi.
ÇEDAŞ, 16 Nisan’da yapılacak referandum esnasında ve sonrasında elektrik dağıtım hizmetinde sorun yaşanmaması için harekete geçti. Seçim gününde izinler kaldırılırken planlı kesintiler iptal edildi. Saha personeli de olası arızalara karşı teyakkuz haline geçti
Müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli elektrik dağıtım hizmeti verme noktasında şebeke ve teknolojik yatırımlarına devam eden ÇEDAŞ, Tokat’ta yerel yönetimlerle işbirliği ve koordinasyonu güçlendirerek tüketici memnuniyetini artırıcı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.
2023 vizyonu çerçevesinde kırsalda büyük bir yatırım hamlesi başlatma kararı alan ÇEDAŞ, 2017-2023 arasında Yozgat’a 320 milyon liralık yatırım yapacak. Yatırımlarda aslan payını kırsal kesime ayıracak olan ÇEDAŞ, bu dönemde Yozgat’a bağlı toplam 508 köyün elektrik altyapısını yenileyerek kırsala 18
Türkiye genelinde hizmet veren 21 elektrik dağıtım şirketi arasında en az kesinti yaşanan bölge unvanını alan ÇEDAŞ, kent merkezi ve ilçelerden sonra şimdi de yatırımı köylere taşıyor. ÇEDAŞ, 2023 hedefleri doğrultusunda sadece Tokat kırsalında 2017-2023 arasında 200 milyon toplamda ise 350 milyon
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Sivas İl Genel Meclisi’nin Şubat ayı toplantılarına konuk oldu. Meclis üyelerine ÇEDAŞ'ın 2016 yılında yaptığı yatırım ve çalışmalar ile 2017 yılı plan ve projeleri hakkında bir sunum yapan Akboğa, meclis üyelerinin talep ve öner
ÇEDAŞ, İŞKUR Sivas İl Müdürlüğü ile ortak yürüttüğü “İşbaşı Eğitim Programı” ile elektrik dağıtım sektöründeki nitelikli eleman ihtiyacını karşılayarak istihdama destek oluyor.
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) ekipleri arızayı gidermek için gittiği bölgede greyderi mahsur kalan karayolları ekiplerini kurtardı.
Hizmet bölgesindeki müşterilerine kesintisiz enerji temini için zorlu kış şartlarında mücadele eden ÇEDAŞ ekibi, Sivas’ın Zara ilçesindeki bir arızaya müdahale etmek için gittiği bölgede aracın kara saplanması sonucu mahsur kaldı. Kırsal bölgede mahsur kalan ekip, bölgeye yakın diğer arıza ekipleri
Özelleştirme sonrası yaptığı yatırım, tesis ve teknolojik çalışmalarla sorumluluk bölgesinde kaliteli, kesintisiz ve sürekli enerji dağıtımı noktasında hizmetlerine devam eden ÇEDAŞ, EPDK’nın 2016 yılı için belirlediği hedef kayıp-kaçak oranından yüzde 33 daha iyi bir gerçekleşme sağlayarak hizmet b
ÇEDAŞ, enerji verimliliği hakkındaki farkındalığı artırmak amacıyla Medicana Sivas Hastanesi’nde “enerji yönetimi” konulu bir eğitim semineri verdi. Hastane yöneticileri ve personelinin katıldığı seminerde işyerlerinde enerjinin etkin ve verimli kullanma yöntemleri paylaşıldı.
Enerji Tasarrufu Haftası dolayısıyla ÇEDAŞ ve Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Enerji Tasarrufu” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Enerji Tasarrufu Haftası dolayısıyla Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin(ÇEDAŞ) ortaklaşa düzenlediği "enerji tasarrufu" konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Enerji Tasarrufu Haftası dolayısıyla ÇEDAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Enerji Tasarrufu” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Döviz kurlarındaki artışın enerji maliyetlerine daha az etki etmesi için ‘Enerji Tasarrufu’ projesini hayata geçiren ÇEDAŞ, döviz bozdurma kampanyalarına destek olarak sorumluluk bölgelerindeki mahalle sakinlerini TL’ye geçiş için yönlendiren muhtarlara çevre ve enerji dostu LED ampul hediye etti.
ÇEDAŞ ekipleri, kış mevsiminde enerji nakil hatlarında oluşan arızalardan vatandaşların etkilenmemesi için çalışmalarını çeşitlendiriyor. Kar yağışı ve fırtına nedeniyle kırsalda oluşan arızalara ulaşmakta zorluk yaşayan ÇEDAŞ ekipleri, 4x4 arazi araçlarının gidemediği bölgelere kar makineleri ile u
 2016
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu ziyaret etti.
ÇEDAŞ'TAN KENT KONSEYİ ZİYARETi
ÇEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ AKBOĞA’DAN CÜ GENEL SEKRETER YARDIMCISI DURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 900 bin abonesine kaliteli, kesintisiz ve sürdürülebilir enerji iletimi için yatırım ve tesis çalışmalarına devam eden Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de farkındalık oluşturmaya devam ediyor.
Tüketicilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli enerji temini için saha, tesis ve teknolojik yatırımlarına devam eden ÇEDAŞ, kırsalda hayata geçirilecek projelerin daha verimli olması amacıyla yerel yönetimlerle koordinasyona önem veriyor. 2016 yılında kırsalda 53 köy projesine 18 milyon TL yatırım y
ÇEDAŞ, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda görevli öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Daha önce Sivas Numune Hastanesi için ÇEDAŞ Genel Müdürlük arazisinden 150 bin m2 alanı Sağlık Bakanlığı’na tahsis eden ÇEDAŞ, Yozgat Şehir Hastanesi için yapılan alternatif yol çalışmasında da 2 bin 440 m2 alanı belediyeye tahsis etti. Yozgat Şehir Hastanesi’nin enerji altyapısında da imzası olan Ç
Döviz kurlarındaki artışın enerji maliyetlerine daha az etki etmesi için ‘Enerji Tasarrufu’ projesini hayata geçiren ÇEDAŞ, dövizi bozdurarak TL’ye geçen abonelerine çevre ve enerji dostu LED ampul hediye etti. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Türkiye enerji konusunda dışa bağımlı bir ülke. En
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 900 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet bölgesinde arıza, bakım ve onarım çalışmalarında kullanmak üzere 76 arazi taşıtı satın alarak filosunu yeniledi.
ÇEDAŞ, zorlu kış şartlarının etkili olduğu hizmet bölgesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaklaşık 52 bin kilometrekarelik alanda elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ, tüketicilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli enerji temini için 7/24 çalışıyor.
ÇEDAŞ, farklı operasyonları bir noktada toplayan ve kontrol edilmesine olanak sağlayan EBS yatırımının müşteri ayağını 21 Aralık’tan itibaren devreye alıyor. Yaklaşık 50 milyon liraya mal olan yatırımla birlikte aboneler, planlı ve plansız kesintilerden anlık olarak haberdar olabilecek.
ÇEDAŞ ve Sivas’taki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, son günlerde artan kurun enerji sektöründe tahribat yaratmaması için harekete geçti. ÇEDAŞ ev sahipliğinde yapılan toplantıda dolar bazında gerçekleştirilen enerji ithalatının kurdaki artış nedeniyle ülke ekonomisinde tahribat yaratmaması
ÇEDAŞ, öğrencilere enerji tasarrufu bilincini aşılıyor
Yaklaşık 52 bin kilometrekare alanda elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ, ağır kış şartlarına karşı ‘Acil Eylem Planı’nı devreye soktu. Sivas, Tokat ve Yozgat’ı 14 bölgeye ayıran şirket, toplam 56 kişiden oluşan özel bir ekip kurdu. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Sürekli teyakkuz halindeyiz
Sivas Valisi Davut Gül, Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa'yı ziyaret etti.
Tüketici memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik insan kaynakları politikası çerçevesinde ÇEDAŞ, Cumhuriyet Üniversitesi’nde eğitim gören son sınıf öğrencilerine ve yeni mezunlara kariyer imkânı sunuyor.
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri’nin anısına hatıra ormanı oluşturmak üzere harekete geçen ÇEDAŞ, fidan dikme töreni düzenledi. ÇEDAŞ Kampüsü’nde çam fidanları toprakla buluşurken, etkinliğe Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim gören Afgan kadın polisler ve Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Sivas Garnizon ve 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Mehmet Kip’i ziyaret etti. Akboğa, “15 Temmuz’da TSK’nin şerefli üyeleri millet idaresi ve demokrasiden yana asil bir duruş sergiledi” dedi
ÇEDAŞ; müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve sürdürülebilir enerji temin etmek için paydaşlarıyla yürüttüğü ilişkileri somut adımlarla kalıcı ve güçlü bir hale getiriyor. Bu kapsamda ÇEDAŞ yöneticileri, Sivas Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetici ve üyeleriyle bir araya gelerek hizmet ka
ÇEDAŞ Tokat İl İşletme Müdürlüğü yetkilileri, Tokat Muhtarlar Derneği üyeleri ile bir araya gelerek saha, tesis ve teknoloji yatırımları hakkında bilgi verdi. Tokat’taki muhtarlar da ‘Acil Muhtar Hattı’na eklenirken, İl İşletme Müdürü Akif Ertüzün, “Önümüzdeki 5 yıl içinde Tokat’a 145,2 milyon liral
Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık oluşturmaya önem veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş, çalışanlarıyla Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına destek verdi.
2016 yılında yapmış olduğu müşteri odaklı hem sosyal hem de teknolojik yatırımlarla gündeme gelen Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) tüketici memnuniyetini artırmaya yönelik paydaşlarıyla da sürekli işbirliği halinde.
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), elektrik dağıtım şirketleri arasında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Alo 186 Çağrı Merkezi bünyesinde ‘WhatsApp 186 İhbar Hattı’nı hizmete sundu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’nın belirlediği usul ve esasl
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), demokrasimizin en önemli yapı taşlarından biri olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı. ÇEDAŞ yetkileri bu anlamlı gün dolayısı ile Sivas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), Muharrem ayı dolayısıyla hizmet bölgesinde bulunan Sivas, Tokat ve Yozgat’ta vatandaşlara aşure dağıttı. ÇEDAŞ Genel Müdürü Akboğa, aşurenin birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini söyledi.
ÇEDAŞ, Sivas’taki elektrik tüketicilerinin fahri temsilcisi olarak kabul ettiği muhtarların talep ve şikâyetlerini çok daha hızlı almak üzere bir ‘WhatsApp Grubu’ oluşturdu. Daha önce 186 ÇEDAŞ Çağrı Merkezi bünyesindeki ‘Acil Muhtar Hattı’nı devreye alan ÇEDAŞ, Sivas kent merkezindeki muhtarlara öz
Kurban Bayramı tatili boyunca planlı elektrik kesintilerine ara veren ÇEDAŞ, kesintisiz ve kaliteli enerji için bayram öncesinde bakım çalışmalarına ise hız verdi. Bayramda 450 personelin 7/24 sahada olacağını dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Akboğa, elektriğin sıradan bir günde bile hayati önem taşı
ÇEDAŞ, bayram süresi boyunca olası muhtemel elektrik kesintilerine en hızlı şekilde müdahale edebilmek ve müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla arıza onarım personellerine yönelik izinleri kaldırdı. Genel Müdür AKBOĞA, elektriğin sıradan bir günde bile hayati önem taşıdığını özellikle insanla
Paylaşmanın öneminin arttığı Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtılması, iftar organizasyonu gibi pek çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren ÇEDAŞ, Sevgi Evleri’nde yaşayan kimsesiz çocukları da unutmadı. ÇEDAŞ yöneticileri Sevgi Evleri’ndeki çocuklara hediyeler takdim etti
Bölgede ekonomik ve sosyal çalışmalarıyla öne çıkan Çamlıbel Elektrik Dağıtım (ÇEDAŞ), sosyal sorumluluk faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda ÇEDAŞ, Sivas, Yozgat ve Tokat’ta ihtiyaç sahibi 600 aileye Ramazan paketi dağıttı.
ÇEDAŞ, muhtarlarla koordinasyonu artırarak saha yatırımlarında daha etkin olacak. ÇEDAŞ kurduğu Acil Muhtar Hattı ile de muhtarlarla iletişimi güçlendiriyor.
İl Jandarma Komutanı Albay Bektaş ASLAN, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait AKBOĞA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ÇEDAŞ, EPDK’nın elektrik dağıtım şirketlerinin “dağıtım faaliyeti” ile “perakende satış faaliyetinin” farklı şirketler
Çamlıbel Elektrik Dağıtım Bölgesinde 750 bine yakın müşterisiyle elektrik dağıtım işini yürüten, son kullanıcıya enerjiyi...
Elektrik dağıtım hizmetinde odak noktasına müşteri memnuniyetini koyan ÇEDAŞ, abonelerinin talep ve önerilerini belirlemek üzere algı araştırması başlatıyor.
Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2022 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node02 27.05.2022 06:55:07